Zpráva - Masopust 2018

Na úvod bych chtěl poděkovat všem skvělým lidem, kteří nám pomáhali s uspořádáním letošního Masopustu. V první řadě to jsou všichni zainteresovaní zaměstnanci školy spolu se žáky. Co pro vás připravili? V kuchyni to bylo pečení masopustních koblížků, v prostorách školy výstava s masopustní tématikou

doplněná o výstavu „Srdce z lásky darované“ (jedno ze srdíček bylo např. darované panu Lukáši Dufkovi, které jistě znáte). Poděkování patří i radvanickým hasičům v čele s Rosťou Burdychem, kteří připravili zabijačkové pochoutky, které k Masopustu neodmyslitelně patří. V pořadí třetí poděkování bych rád vyslovil paní Hořanské, Zachovalové a Markové, které pro hudbu a masky připravily výslužku v podobě koláčků, buchet a i sklenky dobrého moku. Kdo z vás byl přítomen, pak ví, že poděkování si zaslouží i dechový orchestr pod vedením kapelníka Miloše Meiera. Svou zásluhu na zdárném průběhu akce má i agentura Vosa, která na odpoledne připravila dvouhodinový zábavný program pro děti.

Je však trochu smutné, že snahu dětí, které se podílely na programu a přípravě masek, i samotných dospělých pořadatelů, neocenilo více radvanických obyvatel.

R. Hager, ředitel školy

Realizujeme projekt podpořený EU