Postup do celostátního finále

Naše škola postoupila do celostátního finále soutěžní přehlídky digitálních výukových programů DOMINO. Ředitel školy a učitel v jedné osobě spolu se žáky z deváté třídy připravil digitální výukový program pod názvem „Na čem závisí rychlost vypařování“.

Nikomu z vás jistě nemusím říkat, že jsem potěšen postupem naší školy do tohoto finále. Co mě ale ještě více těší je to, že naše škola, jako jedna z mála venkovských škol v ČR, vlastní moderní a kvalitní digitální výukové technologie (interaktivní dataprojektor, 3D tiskárna, programovatelný set LOGO robot…). Právě díky výše uvedenému se můžeme nejen účastnit takovýchto soutěží, ale hlavně můžeme tyto technologie poskytnout našim žákům a kvalitněji je tak vzdělávat.

Mgr. Robert Hager, ředitel školy