Poznávací zájezd Anglie (18. 5. – 23. 5. 2019)

Přinášíme Vám informace o zahraničním zájezdu ZŠ Radvanice do Anglie na jaře 2019. Z původního počtu 37 závazně přihlášených se nám celkem 8 jednotlivců nakonec z různých důvodů ještě odhlásilo (v lepším případě to i oznámilo) a způsobilo tak nemalé komplikace ostatním, kteří závaznou přihlášku brali opravdu závazně. Logicky nám tak vyvstaly související problémy s cenou zájezdu, termínem a vypravením

samostatného autobusu, jelikož skupina s nižším počtem účastníků se musela spojit s jinou (a hlavně ji nalézt). Vzhledem k současnému počtu 29 žáků, kteří mají zaplacenou zálohu 2000,- Kč (děkujeme), jsme se tedy snažili najít zájezd na doplnění pro naši skupinu. Po náročném hledání a domlouvání se nám celý zájezd nakonec podařilo zajistit. Chtěli jsme zachovat cenu a zároveň i náplň, což se víceméně povedlo, v lecčems byla i původní avizovaná nabídka vylepšena. Výsledkem našich snah je následující:

Termín šestidenního zájezdu je 18. 5. (sobota) až 23. 5. 2019 (čtvrtek). Doplatek zájezdu (do celkové ceny 6900,-Kč) je splatný do 5. března 2019, opět hotově nebo převodem na účet školy (7907010217/0100), stejně jako minulá platba zálohy. Doporučujeme všem účastníkům, aby si s předstihem zařídili cestovní pas a hlavně vraceli podšálky J Cca měsíc před odjezdem bude ještě uspořádána informativní schůzka pro rodiče spolu se zúčastněnými žáky v budově ZŠ Radvanice.

A můžeme se začít těšit na jarní putování Anglií!                    Mgr. Pavel Hrubý