Tříkrálová sbírka opět v Radvanicích

Dne 8. 1. 2019 se v Radvanicích uskutečnila Tříkrálová sbírka. Jako každoročně se o tuto akci postarali naši deváťáci, kteří celkem vytvořili tři skupinky žáků.

Letos poprvé jsme ale vyzkoušeli i odpolední koledování. Na tuto myšlenku nás přivedla paní učitelka Alice Zachovalová….a vyplatilo se. V této pokladničce se nastřádalo celkem 3 534 Kč. V pořadí druhá pokladnička (dopolední), která mimo jiné navštívila i firmu Techko CZ (podle informací získaných od našich „králů“ významného přispěvatele J), obsahovala 2 508 Kč. Třetí pokladnička pak ukrývala 1 806 Kč. Celkem se takto vybralo 7 848 Kč, což je asi o 300 Kč více než loni.

Velký dík tedy patří nejen koledníkům, kteří v nefalšovaném zimním počasí putovali obcí, ale také samozřejmě vám všem, kteří jste svým příspěvkem podpořili dobrou věc.

Mgr. Robert Hager, ředitel školy