Školní akademie 2019 - info

Hodiny, týdny a měsíce pilné práce, dřiny, tréninků, zkoušek, výroby kostýmů, kulis a rekvizit… Nervozita, tréma, trochu stresu, zmatků a strachu, aby všechno

klaplo… A nakonec velká úleva a radost z dobře odvedené práce a potlesku diváků, ale i spousta myšlenek a nápadů, co příště udělat ještě lépe…

Tak tohle všechno (a ještě mnohem více) se skrývalo za naší akademií, kterou jsme letos pro všechny rodinné příslušníky našich žáků a příznivce školy připravili na 30. května. Mohli jste vidět taneční, recitační, pěvecké, divadelní a dokonce i cizojazyčné vystoupení. Představila se v nich většina žáků školy i dětí ze školky. Na základě ohlasů publika i kolegů musím určitě zmínit a vyzdvihnout originální dramatizaci balady Kolovrat, kterou se sedmáky připravila paní učitelka Kornějevová.

Nás všechny moc těší pozitivní ohlasy a pochvalná slova od vás, diváků. Pro nás i naše žáky jsou tou nejlepší odměnou a motivací do další práce. Už teď se totiž pomalu připravujeme na další ročník akademie, která bude součástí oslav 60 let existence nové školní budovy. Držte nám palce a za rok to přijďte oslavit spolu s námi!

Za ZŠ a MŠ Radvanice Iljana Jirmanová