Pozvánka na zápis do mateřské školy pro rok 2019/2020

Zveme rodiče s dětmi na zápis do mateřské školy dne 9. 5. 2019.

Více informací naleznete v pozvánce.

Haló, pane karnevale!

Ve čtvrtek 28. 2. jsme ve školce přivírali karneval. Děti se proměnily na pohádkové postavičky, traktoristy, loupežníky a klauny. Společně jsme si zatančili, naučili se ptačí tanec, zasoutěžili si, protáhli tělo na opičí dráze, udělali módní přehlídku a nakonec se sladce odměnili. Domů si všichni odnesli medaile a klaunské čepice.

Maňáskové divadlo

V úterý 26. 2. přijelo do školky maňáskové divadlo, které dětem prostřednictvím pohádek zahrálo, jak je důležité mít kamarády a pomáhat si. S maňásky si děti zazpívaly a pohádkové kamarády odměnily potleskem.

Zima v bílém kožíšku

13. ledna jsme se s dětmi vydaly do školní tělocvičny za panem Macků, který si pro nás připravil zajímavé povídání o Antarktidě a Arktidě. Svůj program obohatil zkušenostmi a fotkami z jeho výprav. Pomocí pohádek a písniček nám představil zvířata, která v dané oblasti žijí. Do programu byly zapojeny i děti. Všem se nám to moc líbilo a doufáme, že se přístí rok pan Macků vrátí a my si užijeme další kouzelné vyprávění.

Lyžařský kurz

Od 15. 1. do 21. 1.  se děti zúčastnily lyžařského kurzu. Někteří si základy lyžování zopakovaly a nebo se je učily úplně od začátku. Kurz probíhal na naší radvanické sjezdovce a všichni ho zvládly na jedničku. Už se těšíme na další lyžařskou sezónu.