Výlet na Staré Hrady

Dne 24.6. jsme se vydali s dětmi na výlet na hrad a zámek Staré Hrady. Po příjezdu autobusem jsme se vydali na okruh po hradě, kde jsme se seznámili s různými pohádkovými postavičkami, které se na hradě nachází, jako byli draci, různí skřítkové a jiné pohádkové postavičky. Bylo hezké, že okruh s dopomocí pohádkových postaviček směřoval na zdravý životní styl, ústní hygienu a čistotu. Po prohlídce jsme si dali oběd, který nám připravily paní kuchařky, prošly jsme si menší budovu, ve které se nacházela zvířata a mířili jsme zpátky k autobusu. Na závěr našeho výletu jsme si s dětmi dali výbornou zmrzlinu, která završila náš výlet. Dětem se výlet velice líbil a budeme se těšit na další rok, kdy vymyslíme zase výlet mimo naší mateřskou školku.

Slavnostní vyřazení předškoláků

Dne 15.6. se konalo slavnostní vyřazování našich předškoláků na obecním úřadě, kde po slavnostním přivítání pana starosty, děti předvedly krátké pásmo básniček a jedné písničky, které se naučily, bohužel děti na nácvik měly pouze měsíc, z důvodu covidové situace, ale zvládly to výborně. Dětem byly předány dárky ve formě výtvarného kufříku s motivy, encyklopedie a krásných veselých triček, které si nechají na památku. Ve finále dětem popřát hodně úspěchů i pan ředitel naší školy a proběhlo slavnostní přiťuknutí. Našim předškolákům i my přejeme hodně štěstí a mnoho úspěchů na základní škole.

Čarodějnické dopoledne

Dne 30.4. jsme i my chtěli s dětmi oslavit čarodějnice ve velkém stylu. Děti přišly do školky v krásných maskách a bylo pro ně připravené zábavné čarodějnické dopoledne. Zahráli si spoustu čarodějnických her, vařili jsme lektvar hrůzy,  hledali jsme v kouzelném pytlíku 3 kouzelné myšky a naučili jsme se nové uzlové kouzlo. Děti si toto dopoledne velice užily a budeme se těšit na další rok.

Informace pro rodiče o uzavření MŠ o letních prázdninách, prázdninový provoz

O letních prázdninách bude mateřská škola uzavřena

od 12.7. 2021 do 15.8. 2021

Prázdninový provoz

od 1.7. - 9.7. a od 16.8. - 31.8.

a to od 6:00 - 15:00

Informace pro rodiče

Od pondělí 26.4. 2021 bude mateřská škola otevřena pro všechny děti, ne tedy jen pro děti předškolního věku. Děti mohou nastoupit bez nutnosti podrobení se testování a bez nutnosti nošení roušek.

EU modernizace MM

EU sablony III