Oceány

Dne 23. 11. 2018 se starší děti zúčastní besedy "Oceány". Prosíme, aby děti do školky dorazily nejpozději do 7.30 hod. Děkujeme.

Keramika

15. 11. se na nás do školky přijela podívat paní keramička z Domů pod jasanem. Pro děti si připravila zajímavé tvoření z červené hlíny. Děti si mohly vykrojit kapříka nebo zvoneček, který si pomocí různých nástrojů nazdobily. Tvoření se nám líbilo a doufáme, že se na nás paní keramička příští rok opět přijede podívat.

Halloween

Dne 30. 11. 2018 se ve školce konal Halloween. Na děti čekaly úkoly, tanečky, halloweenské tvoření a sladké odměny v  podobě muffinů a nazdobených mandarinek. Všichni jsme si tento den užili a už se těšíme na další akci.

Aktuality z MŠ

Vážení rodiče,

v pátek 19. 10. 2018 je mateřská škola uzavřena z důvodu malého zájmu rodičů, neboť ve škole je ředitelské volno.

Mateřská škola bude dále uzavřena v době podzimních prázdnin 29. - 30. 10. 2018, ze stejného důvodu.

Děkujeme za pochopení.

Volno v MŠ

V pondělí 7. 5. 2018 bude mateřská škola uzavřena. Důvodem je ředitelské volno v ZŠ a malý zájem ze strany rodičů. Děkujeme za pochopení.