• Pass_New8.jpg
  • Pass_New9.jpg
  • Pass_New10.jpg
  • Pass_New12.jpg
  • Pass_New13.jpg
  • Pass_New14.jpg
  • Pass_New15.jpg
  • Pass_New16.jpg
  • Pass_New17.jpg

den Země

Na den Země jsme se všichni moc těšili. Před tím, nežco jsme se vydali na úklid nedalekého lesa a louky jsme si povídali, kdo a co všechno znečišťuje naší planetu, a jakým způsobem můžeme přišpět k tomu, aby se planeta zelenala a nestala se z ní šedivá koule. Děti shlédly krátké video o tom, co se v dnešní době děje s plastovým  odpadem a jak to dopadá, když se vyváží do moře. Po dlouhých debatách a úvahách, jak tuto situaci řešit, jsme se vybavili rukavicemi a velkým pytlem a vydali se na úklid do lesa. Počasí nám přálo, a tak na nás, po těžké práci, čekalo řádění a svačinka na louce.

 

Realizujeme projekty podpořené EU

EU plakat maly 2018

EUplakatm

Adresa školy

ZŠ a MŠ Radvanice

Radvanice 171 
542 12 Radvanice v Čechách

map

Přihlašování uživatelů