• Pass_New8.jpg
  • Pass_New9.jpg
  • Pass_New10.jpg
  • Pass_New12.jpg
  • Pass_New13.jpg
  • Pass_New14.jpg
  • Pass_New15.jpg
  • Pass_New16.jpg
  • Pass_New17.jpg

Penzion Radvanice

Vystoupení v Penzionu

V sobotu 27. 4. děti z mateřské školy vystoupily s krátkým představením v Penzionu Radvanice. Byla jsem moc ráda, že si i rodiče udělali čas a o víkendu přivedli děti na vystoupení. Moc jim za to děkuji. Děti nacvičily pásmo básniček a písniček s pohybem a s ukazováním. Vystoupení bylo takovým pohledem na to, co se děti naučily v MŠ od ledna do dubna - básničky a písničky o sněhulákovi, básnička o našm těle, písnička prší, prší, ale trochu jinak, básnička o tom jak jsme se snažili vyhnat zimu a přivítat jaro nebo novou koledu na Velikonoce. Za odměnu děti dostaly od paní Špicrové balíčky s drobnou sladkostí. 

Realizujeme projekty podpořené EU

EU plakat maly 2018

EUplakatm

Adresa školy

ZŠ a MŠ Radvanice

Radvanice 171 
542 12 Radvanice v Čechách

map

Přihlašování uživatelů