• Pass_New8.jpg
  • Pass_New9.jpg
  • Pass_New10.jpg
  • Pass_New12.jpg
  • Pass_New13.jpg
  • Pass_New14.jpg
  • Pass_New15.jpg
  • Pass_New16.jpg
  • Pass_New17.jpg

Výlet na Kuks

V úterý 21. 5. nás čekal výlet. Děti si ve školce zabalily batůžky se svačinou a netrpělivě vyhlížely autobus, který je odveze na nedaleký Kuks. Po příjezdu na děti čekala svačina v podobě řízku s chlebem, který nám připravily paní kuchařky. Po skvělé svačině jsme shlédli program s názvem "Princ Bajaja". Po programu na děti čekaly stanoviště, kde si mohly vyzkoušet, jaké to bylo, když se mlela mouka na kameni, nebo jak těžké to měli princové, kteří dobývali hrady a zámky. Dále si zkusily zpracovat len a nakonec vyslechly krásné povídání o koni, který je celým programem provázel. 

Realizujeme projekty podpořené EU

EU plakat maly 2018

EUplakatm

Adresa školy

ZŠ a MŠ Radvanice

Radvanice 171 
542 12 Radvanice v Čechách

map

Přihlašování uživatelů