• Pass_New8.jpg
  • Pass_New9.jpg
  • Pass_New10.jpg
  • Pass_New12.jpg
  • Pass_New13.jpg
  • Pass_New14.jpg
  • Pass_New15.jpg
  • Pass_New16.jpg
  • Pass_New17.jpg

Den dětí

Protože je školka plná dětí, je zapotřebí s nimi jejich svátek pořádně oslavit. Oslava probíhala v pátek 31. 5. na zahradě naší školky. Na děti čekalo 13 stanovišť, kde plnily různé úkoly a jako odměnu za splněný úkol získávaly razítka na kartičku, kterou dostaly před odchodem na zahradu. Na stanovištích, krom úkolů, na ně čekali kamarádi z osmé a deváté třídy. Tímto bych jim chtěla poděkovat za velkou pomoc. Myslím, že jsme Den dětí oslavili pořádně.

Realizujeme projekty podpořené EU

EU plakat maly 2018

EUplakatm

Adresa školy

ZŠ a MŠ Radvanice

Radvanice 171 
542 12 Radvanice v Čechách

map

Přihlašování uživatelů