Čtvrtý říjen je světovým dnem zvířat, a proto i v tomto duchu probíhala na přelomu prvních dvou školních měsíců výuka na naší škole. Vše vyvrcholilo právě v pondělí 4. 10. 2021. Žáci sedmé třídy si pro své mladší spolužáky z prvního stupně připravili povídání o různých druzích zvířat, a někteří z nich dokonce přinesli do školy ukázat svého domácího mazlíčka, za což jim patří velký dík.

V tematicky vyzdobené hale školy tak mohly děti obdivovat nejen pejska či králíka, ale také ne příliš známou agamu vousatou. Velmi zajímavou komentovanou ukázku dravců a sov absolvovali všichni žáci školy, naopak svezení na poníkovi bylo určeno jen pro mladší žáky a děti z MŠ. Děkuji tímto ještě jednou všem žákům i kolegům, kteří přispěli ke zdárnému průběhu tohoto zdařilého projektu.

Za ZŠ a MŠ Radvanice Iljana Jirmanová