Brány naší školy se otevřely 2. 9. 2024 trochu nezvykle, a to již v 7.25 hod. Snad nikomu nevadilo, že si musel trochu přivstat 😊. Žáky přivítal jak ředitel školy, tak i pan starosta Obce Radvanice Tomáš Němec. Společně jsme poté i s ostatními žáky přivítali naše nejmenší spolužáky – prvňáčky.

A co je nového ve škole? Budovalo se, uklízelo…. V prostorách školní jídelny byla dokončena druhá fáze rekonstrukce školní výdejny. Zároveň s tím byl zakoupen i nový výdejní terminál, který s námi dokonce i mluví 😊.

Další stavební práce probíhaly v prostorách mateřské školy. Nový vzhled dostalo WC pro děti I. oddělení a součástí toho byla i výměna starších radiátorů za nové.

A jak jsme trochu netradičně začali, tak budeme i pokračovat. Snad vás to mile překvapí… Pro rodiče jsme připravili třídní schůzky již v měsíci září, přesně 26. 9. 2024.

Naopak známou věcí je to, že i letos máte možnost si bezplatně zapůjčit notebook, tablet či chytrý telefon.

Na www.zsradvanice.cz je již nyní možné zhlédnout náš „Pracovní kalendář“ na celý školní rok.

O dalších akcích budete informování prostřednictvím EduPage.

Na setkávání s vámi se za celý pedagogický i nepedagogický sbor těší

Mgr. Robert Hager, ředitel školy