Neskutečné se stalo skutečností a ustupující pandemie koronaviru nám umožnila uspořádat po dvou letech ve školce besídku k příležitosti „Dnu maminek“. Ve čtvrtek 5. května zaplnili školku rodiče, prarodiče a sourozenci, kteří se přišli podívat na vystoupení svých dětí. A že bylo na co se dívat. Obě třídy se předvedly s tím nejlepším, co se se svými učitelkami ve školce naučily. Na programu byly tanečky, písničky, básničky, krátké divadlo a starší děti se dokonce předvedly jako bubeníci. Celé vystoupení ukončovaly básničky věnované maminkám, kterým jejich ratolesti předaly malý dáreček k svátku. Doufáme, že se všem přítomným dětské vstoupení líbilo a že už nám v budoucnu nebude nic bránit v jejich pořádání.