Den dětí je den, který opravdu patří jen a jen dětem. Přesně tak jsme to pojali i u nás ve školce. Ve čtvrtek 1. června jsme pro děti na školkové zahradě nachystali několik stanovišť, které měly děti splnit. Namotávaly plyšáky, skládaly puzzle, foukaly do balónků, hledaly správná víčka a mnoho dalších úkolů. Za každé splněné stanoviště obdržely na svou kartičku razítko. Za zaplněnou kartičku razítky byly děti odměněny balíčkem. Zároveň na děti čekalo malé občerstvení, které jim nachystaly paní učitelky. S celou akcí nám jako každý rok pomáhali žáci 9. třídy naší základní školy. Ti byli rozmístěni na jednotlivých stanovištích a zároveň si zavzpomínali na svá léta ve školce a mohli ji celou prošmejdit. Za odvedenou práci a aktivní přístup bychom jim touto cestou rádi moc poděkovali.

Počasí nám po celou dobu přálo, tak si děti „svůj den“ pořádně užily. Proběhly se, zasoutěžily si, zkrátka jsme všichni strávili příjemné dopoledne.