První listopadový den se ve školce konal "Halloween" – "Den se strašidly". Děti ráno vstoupily do nazdobené školky ve strašidelných kostýmech, a že si letos dali rodiče hodně záležet. Ve školce byli najednou místo dětí čarodějové, čarodějky, zombíci, duchové, kostlivci a další jiná strašidla. Nejprve se děti dozvěděly něco o tomto pro nás netradičním svátku (proč a kde se slaví). Následně si společně s paní učitelkami přečetly dopis, který jim napsalo hodné strašidlo, které ve školce přebývá. Každé dítě si mělo vymyslet své strašidelné jméno a zároveň si určit, zda je zlé nebo hodné strašidlo. Potom už celé dopoledne směřovalo k plnění různých tematických úkolů, tvoření ze slaného těsta a bláznění v kostýmech. Vše završila strašidelná hostina, kde se podávaly halloweenské muffiny a sušenky. Děti si celý den báječně užily a domů si odnesly strašidelné pochvaly, malé dárečky a spoustu zážitků.