Moc jsme se těšili, že konečně po několika letech nucené pauzy kvůli covidové pandemii, uspořádáme pro rodiče „Vánoční besídku“  ve školce. Děti se pilně od září učily nové básničky, písničky a tanečky, aby je mohly svým nejbližším ukázat. Bohužel nám před Vánocemi onemocněly téměř všechny děti i s jednou paní učitelkou, tak jsme museli besídku odložit.

V novém roce se nám do školky děti naštěstí vrátily v hojném počtu. Nakonec jsme naši besídku nazvali „Novoroční besídka“ a jsme moc rádi, že se nám ji povedlo uspořádat 10. 1. Děti byly moc šikovné. V tak krátké povánoční době se zvládly rychle zaklimatizovat ve školce a znovu si procvičit mnoho básniček, písniček a tanečků, které je provázely od začátku školního roku.  Nakonec vzniklo krásné pásmo, které trvalo téměř 45 minut. Střídaly se v něm děti z třídy Včeliček a třídy Žabiček. Vždy postupně ukázaly, co se v daný měsíc naučily. Vše bylo příkladně komentované paní  učitelkou Zachovalovou, takže rodiče přesně věděli, co je čeká. Děti předvedly spoustu krásných básniček, některé i s pohybem, zpívaly za doprovodu učitelek u piana a také nám zatančily několik tanečků, jako například tanec sv. Martina. Celou akci dle odezvy rodičů považujeme za vydařenou a jsme moc pyšné na děti, jak to bezvadně zvládly.