Oslava Mezinárodního dne dětí se tradičně slaví 1. června. Tento den letos připadl na pondělí, ale protože nám počasí nepřálo, oslava se konala hned druhý den za krásného slunného počasí. Dopoledne bylo plné zábavy a her. Tradicí se stalo i to, že nám každoročně s tímto programem pomáhají žáci- kamarádi z deváté třídy ze základní školy. Pro děti byla nachystána sportovní stanoviště v kombinaci s tvořivými a vědomostními úkoly. Po splnění všech disciplín byly děti odměněny malými balíčky sladkostí a diplomem, starší kamarádi ze školy drobným občerstvením. Atmosféra na školní zahradě byla jedním slovem úžasná a radost dětí z dnešního dopoledne plná energie a smíchu