V úterý 10. května jsme se spolužáky uspořádali pro žáky druhého stupně takzvaný ,,no bag day“ neboli den bez batohů. A co to vlastně znamená? Úkolem žáků, ale i učitelů, bylo přinést si do školy učení v čemkoliv jiném, kromě své školní tašky. Zkrátka v tento den byste u nás batoh nenašli. Musíme říct, že jsme nečekali tak originální nápady, jako měli někteří žáci. Třeba přinést si do školy hokejovou tašku,

květináč, šuplík, ledničku, noční stolek nebo kbelík. Vůbec nejoriginálnější nápad měla žákyně 6. třídy, která si do školy přivezla vozík - chodítko pro seniory. Na konci této akce bylo vyhlášení nejlepšího zavazadla, kdy jsme vybrali z každé třídy jednoho žáka či žákyni, který dostal malou odměnu za originalitu.  Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zúčastněným žákům a učitelům. Myslíme si, že se nám tato akce povedla a všichni jsme si ji užili.

Za 9. třídu Bára Zachovalová