SBĚR PAPÍRU JE OPĚT TADY!!!

18. 11. (7,00 – 18,00 hod.) – tento den jsou i třídní schůzky, tak je možno přivézt starý papír i v době, kdy se budou TS konat

19. 11. ( jen od 7,00 do 8,00 hod. !!!)

Noste prosím do školy:

noviny, časopisy, letáky, katalogy, telefonní seznamy, kancelářský papír, knihy bez tvrdých vazeb.

Druhotné suroviny nesmí obsahovat nežádoucí nebo nebezpečné látky!!! Sběrový papír nesmí obsahovat např.

kovy, plast, sklo, textilie, dřevo, písek, stavební materiály, syntetické látky, voskované materiály, asfaltové papíry,

hygienické papíry, papíry od olejů, papíry uhlové, papíry kopírovací, papíry mastné, znečištěné od barev,

nerozvláknitelné a lakované papíry….

PET víčka (víčka od PET lahví)

Měla by být skladována v suchém prostředí. Nesmí obsahovat např. kovy, nečisté plasty, sklo, textilie, dřevo, písek, stavební materiály, syntetické materiály, oleje, barvy, organické látky, zbytky tekutin….

(ve sběru víček soutěžíme v rámci tříd)

POZOR  –  tato víčka nevykupujeme, nepřijímáme!!!

(např. víčka od šlehačky, čisticích a pracích prostředků, kávy, kyblíčků, jupíků, deodorantů, kosmetických přípravků….)

Mgr. Robert Hager, ředitel školy