Vážení rodiče.

Již nějakou dobu se snažíme třídní schůzky organizačně zajistit tak, aby byly pro vás přínosné a tematicky zajímavé.

Věřím, že se nám to povede i letos.

Podzimní třídní schůzky jsme termínově posunuli do měsíce září z toho důvodu, že vás chceme seznámit s organizací školního roku a

s věcmi souvisejícími s chodem školy a výuky. Taktéž máme za to, že známky a chování vašeho dítěte lze vysledovat na EduPage a není potřebné se o tom bavit hodinu ve škole. Samozřejmě pokud bude potřeba něco řešit, pak to řešit budeme…ale samostatně rodič – učitel (popř. třídní učitel, metodik prevence nebo ředitel školy).

Pro podzimní třídní schůzky jsme tedy pro vás (mimo samotné setkání s učiteli) připravili informační schůzku s preventistou Policie ČR. Tématem bude bezpečnost vašich dětí na internetu. Pokládáme to za důležité téma, zvláště pak v dnešní době s AI.

Pro jarní třídní schůzky jsme připravili informační setkání s dětskou psycholožkou (téma bude upřesněno na jaře).

Obě setkání vám doufám zpříjemníme malým občerstvením.

Termíny třídních schůzek jsou již stanovené (viz pracovní kalendář na našich www stránkách).

Takže připomínám:

Podzimní třídní schůzky jsou 26. 9. 2024 od 15.45 hod pro první stupeň. Od 16.00 hod je pak plánované informační setkání s preventistou PČR. Poté proběhnou třídní schůzky pro druhý stupeň.

Robert Hager, ředitel školy